Моуриньо: Футболистите ми показаха фантастичен отборен дух

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо похвали своите играчи след обрата, който постигнаха в двубоя срещу Брайтън. "Шпорите" изоставаха с 0:1 на почивката, но през второто полувреме се представиха много по-добре и стигнаха до победата след голове на Хари Кейн и Деле Али.

"Брайтън беше много добре в тактически план. Отборният дух през втората половина на срещата беше много важен. Започнахме мача не много добре, вкарахме красив гол, който беше отменен заради засада.

Брайтън взе аванс, но им беше трудно да контролират играта. Футболистите ми показаха фантастичен отборен дух. Направихме някои корекции през второто полувреме, променихме играта в полузащита, което ни даде повече възможности. Беше много трудно.Тотнъм не трябваше да загуби два мача подред. Казах на момчетата, че трябва да дадат всичко, което имат. Когато загубиш, боли. Ако не ви боли, не можете да говорите за преданост. Трябва да сте силни емоционално. Трябва да се възстановим бързо", заяви Жозе Моуриньо.