Монтана - Черно Море 0:2

Носителят на Купата и Суперкупата на България за 2015 година Черно море продължава с впечатляващото си представяне от началото на сезона в родния елит. В двубой от 15-ия кръг на Първа професионална лига “моряците” тотално надиграха и напълно заслужено спечелиха трите точки след успех с 2:0 като гост на Монтана в Ловеч. В герои за тима от “Тича” се превърнаха Бакари, разписал се в 24-ата минута след кошмарна грешка на вратаря Христо Иванов, и Тодор Паланков, реализирал рядко красив гол в 69-ата минута.

Съдия: Николай Йорданов Стадион: "Градски" Монтана 0:2 Черно море Голмайстори Бакари 24' Тодор Паланков 69' Състав Христо Иванов   Пржемисъл Коварж Иван Михов   Михаил Венков Гилерме де Соуза - Шоко   Траян Траянов Бамба   Стефан Станчев Костадин Дяков   Онджей Сукуп 74’ Даниел Генов   Александър Цветков 85’ Георги Коруджиев   Тодор Паланков 59’ Сергей Георгиев   Георги Илиев 76’ Христос Контохристос   Иван Коконов 46’ Петър Атанасов   Бакари 71’ Стивън Петков   Уго Секо Смени 59’ Маркиньос   Даниел Георгиев 76’ 74’ Андреас Васев   Ян Малик 85’ 46’ Фернандо да Силва   Марек Кузма 71’