Лацио - Болоня 1:1

На голяма драма станаха свидетели зрителите на "Олимпико", които бяха дошли да наблюдават битката между Лацио и Болоня в 8-ия кръг от италианския шампионат. Домакините изтръгнаха точката във времето, по което обикновенно треньорите вече се отправят към залата за пресконференции. Звездата на "орлите" Чиро Имобиле бе точен от дузпа в 97-ата минута, което се оказа утеха за римляните. Това е петият гол за италианския национал от началото на сезона. В 10-ата минута Болоня откри резултата с попадение на новото попълнение Филип Хеландер.Лацио - Болоня 1:1

Съдия: Марко Ди Бело Стадион: "Олимпико" Лацио 1:1 Болоня Голмайстори Филип Хеландер 10' 97' Чиро Имобиле Състав Федерико Маркети   Анжело Да Коща 69’ Стефан Раду   Ибрахима Мбайе 45’ Стефан де Фрай   Доменико Майета Уесли Хут   Адам Мазина Патрис   Филип Хеландер 84’ Марко Пароло   Слити Тайдер Сенад Лулич   Симоне Верди Фелипе Андерсон   Годфред Донса 68’ 76’ Сергей Милинкович-Савич   Адам Наджи Чиро Имобиле   Серджо Флокари 54’ Балде Кейта   Федерико Ди Франческо Смени 69’ Уолъс   Мариос Иконому 84’ 76’ Луис Алберто   Ерик Пулгар 68’ 45’ Данило Каталди   Умар Садик 54’