Черно море - Славия 3:2

Черно море - Славия 3:2Отборът на Черно море постигна изключително важен успех над Славия в мач от 30-ия кръг на "А" група. В герой за "моряците" се превърна Бакари, който се разписа на два пъти във вратата на Марио Кирев. Домакините поведоха с гол на централния бранител Траян Траянов. В 15-ата минута Ивайло Димитров асистира на Борислав Балджийски, който с гърди направи резултата 1:1. В 37-ата минута Димитър Пиргов вкара втори гол във вратата на Черно море, но десет минути след подновяването на играта резервата Бакари взе нещата в свои ръце и с хубав удар с левия крак направи 2:2. В 82-ата испанецът оформи крайното 3:2.

Черно море 3:2 Славия Голмайстори 7' Траян Траянов Борислав Балджийски 15' Димитър Пиргов 37' 57' Бакари 82' Бакари Състав Георги Китанов   Марио Кирев Михаил Венков   Димитър Пиргов Пламен Николов   Цветомир Панов Траян Траянов   Стефан Велков 46’ Педро Еуженио   Абуд Омар Георги Илиев   Емил Мартинов Даниел Георгиев   Борислав Балджийски 46’ Бекир Расим   Янис Карабельов Матиас Курьор   Емил Стоев 83’ Марк Клок   Ивайло Димитров Симеон Райков   Георги Йомов 76’ Смени 46’ Тодор Паланков   Диего Фераресо 83’ 46’ Бакари   Калоян Кръстев 76’