Ботев (Пловдив) - Монтана 2:2

Ботев (Пловдив) - Монтана 2:2Гол шедьовър на Тодор Неделев в 92-ата минута измъкна Ботев (Пловдив) от нов шокиращ резултат срещу Монтана след 0:6 през есента. "Канарчетата"  стигнаха до 2:2 след фантастично изпълнение на своята звезда. Преди това гостите бяха постигнали пълен обрат след голове на Владимир Мичев (61-дузпа) и Асен Георгиев (67). Първото полувреме Лъчезар Балтанов бе дал аванс на домакините в 30-ата минута. Изпълнението на Неделев удължи серията на Монтана на 17 поредни срещи без успех.

Съдия: Петър Доровски Стадион: "Коматево" Ботев (Пловдив) 2:2 Монтана Голмайстори 30' Лъчезар Балтанов Владимир Мичев 61' Асен Георгиев 67' 93' Тодор Неделев Състав Виктор Голас   Христо Иванов Филип Филипов   Иван Михов Йордан Христов   Раиф Мурадов Игор Ощипко   Асен Георгиев Лъчезар Балтанов   Христофор Хубчев Тодор Неделев   Владимир Мичев 62’ 77’ Лазар Марин   Иван Минчев 69’ Милен Гамаков   Сергей Георгиев 76’ Серкан Юсеин   Оливие Боне Грегъри Нелсън   Иван Стоянов 89’ Наско Милев   Петър Атанасов Смени 77’ Даниел Златков   Георги Пашов 76’ 69’ Емил Камберов   Иван Коконов 62’   Атанас Илиев 89’