Волфсбург - Дармщат 98 1:1

Волфсбург - Дармщат 98 1:1Бъдещият съперник на Реал Мадрид на четвъртфиналите в Шампионската лига Волфсбург се спаси в последната минута от позорна загуба като домакин от новака Дармщат 98 в среща от 27-ия кръг на Бундеслигата. Тогава Андре Шюрле изравни с удар извън наказателното поле и лиши "лилиите" от геройски триумф насред "Фолксваген Арена". Той беше на косъм да се случи след поредното попадение на централния нападател Сандро Вагнер, който в 82-ата минута реализира след подаване на Марсел Хелер.

Съдия: Маркус Шмит Стадион: "Фолксваген Арена" Волфсбург 1:1 Дармщат 98 Голмайстори Сандро Вагнер 82' 90' Андре Шюрле Състав Коен Кастеелс   Кристиан Матениа Данте   Лука Калдирола Марсел Шефер   Слободан Райкович Робин Кнохе   Айтач Сулу 79’ Виейриня   Петер Ниймайер Луис Густаво   Константин Рауш 87’ 38’ Даниел Кaлиджури   Марсел Хелер 89’ 72’ Жошуа Гилавоги   Марио Вранчич 81’ Максимилиан Арнолд   Жером Гондорф Андре Шюрле   Флориан Юнгвирт Макс Крузе   Сандро Вагнер Смени 38’ Кристиан Треш   Бенямин Горка 89’ 79’ Бруно Енрике   Ян Розентал 81’ 72’ Леандро Путаро   Тобиас Кемпе 87’