Майнц 05 - Хамбургер ШФ 3:1

Майнц 05 - Хамбургер 3:1Отборът на Майнц 05 се върна на победния път в Бундеслигата днес и спря неприятната си серия от 3 поредни загуби. Играчите на Мартин Шмид надиграха с 3:1 Хамбургер ШФ в домакинството си от 15-ия кръг. Хеттрик на Даниел Латца в 35-ата, 56-ата и 67-ата минута донесе успеха на домакините. Преди това гостите бяха повели с попадение на Боби Ууд в 21-ата минута.

Бундеслига Съдия: Дениз Айтекин Стадион: "Опел Арена" Майнц 05 3:1 Хамбургер ШФ Голмайстори Боби Ууд 21' 35' Дани Латца 56' Дани Латца 67' Дани Латца Състав Йонас Льосъл   Кристиан Матениа Даниел Брозински   Емир Спахич Джулио Донати   Денис Дийкмайер 71’ Щефан Бел   Готоку Сакаи 83’ Андре Рамальо   Матиас Остчолек Александер Хак   Дъглас Сантош 89’ Дани Латца   Николай Мюлер Юнус Мали   Гидеон Юнг Пабло де Бласис   Филип Костич Джон Кордоба   Михаел Грегорич 71’ 75’ Карим Онисиво   Боби Ууд 84’ Смени 89’ Гаетан Бюсман   Аарoн Хънт 71’ 75’ Левин Йозтунали   Пиер-Мишел Ласога 84’ 83’ Фабиан Фрай   Лука Валдшмит 71’