Интер - Дженоа 2:0

Отборът на Интер постигна четвърта поредна победа на "Сан Сиро" в Серия "А". "Нерадзурите" надвиха трудно с 2:0 Дженоа в мач от 16-ия кръг на калчото. Героят този път за "черно-сините" се казва Марсело Брозович. Хърватинът вкара и двете попадения във вратата на Матия Перин. Той бе точен първо в 38-ата минута, а след това в 69-ата минута, като и за двете попадения му асистира Жоао Марио.Интер - Дженоа 2:0

Съдия: Паоло Валери Стадион: Сан Сиро Интер 2:0 Дженоа Голмайстори 38' Марсело Брозович 69' Марсело Брозович Състав Самир Ханданович   Матия Перин Юто Нагатомо   Николас Бурдисо Жоао Миранда   Есекиел Муньос Данило Д'Амброзио   Армандо Ицо Жейсон Мурийо   Лука Ригони 79’ Антонио Кандрева   Томас Ринкон Марсело Брозович   Мигел Велозо 88’ Жоао Марио   Лукас Окампос 57’ 57’ Родриго Паласио   Диего Лаксалт 85’ 46’ Едер   Дарко Лазович Мауро Икарди   Джовани Симеоне Смени 88’ Евер Банега   Еденилсон 85’ 46’ Фелипе Мело   Никола Нинкович 57’ 57’ Иван Перишич   Горан Пандев 79’