Манчестър Сити - Челси 1:3

Челси продължи великолепната си серия, след като спечели с 3:1 при гостуването на най-големия си конкурент за титлата Манчестър Сити. Лондончани стигнаха до успеха, въпреки че на почивката губеха, след като Гари Кейхил си отбеляза автогол. След почивката обаче Диего Коща изравни, а след това великолепни контраатаки завършиха с попадение на влезлия като резерва Вилиан и Еден Азар в самия край.Манчестър Сити - Челси 1:3

Съдия: Стадион: "Етихад" Манчестър Сити 1:3 Челси Голмайстори 45' Гари Кейхил Диего Коща 60' Вилиан 70' Еден Азар 90' Състав Клаудио Браво   Тибо Куртоа Александър Коларов   Гари Кейхил Джон Стоунс   Сесар Аспиликуета Николас Отаменди   Маркос Алонсо Давид Силва   Давид Луис Хесус Навас   Сеск Фабрегас 76’ Илкай Гюндоган   Еден Азар Кевин де Бройне   Н'Голо Канте 92’ Фернандиньо   Педро Родригес 50’ 69’ Льорой Сане   Диего Коща 85’ 91’ Серхио Агуеро   Виктор Моузес Смени 69’ Гаел Клиши   Вилиан 50’ 76’ Туре Яя   Миши Батшуай 85’