Марица постигна четвърта победа над Казанлък Волей

Марица (Пловдив) постигна четвъртата си победа над Казанлък Волей (Казанлък) от четири мача досега за този сезон в женската Национална волейболна лига. В отложена среща от 11-ия кръг на редовния сезон, играна тази вечер в Града на розите, вицешампионките надиграха домакините с 3:0 (25:15, 25:23, 25:18) и вече имат 47 точки от 16 победи и 2 загуби, изоставайки на 1 точка от водача Левски, който обаче е с един изигран мач по-малко. Марица наложи надмощие още от самото начало на мача, а домакините не успяха да се справят със сервисите и блокадата на пловдивчанки, допуснаха и много непредизвикани грешки. Капитанката Ана Радичева беше най-резултатна в мача с 14 точки за победителките. След това поражение Казанлък е на четвъртата позиция с актив от 21 точки.