Да докопаш тактиката на противника (видео)

Любопитна сцена се разигра в заключителните минути на мача между Хъдърсфийлд и Шефилд Уензди от 12-ия кръг на Чемпиъншип. Уензди спечели с 1:0 с гол на Фернандо Форестиери през второто полувреме от дузпа. В последните минути включилият се от пейката за домакините от Хъдърсфийлд Майкъл Хефеле подаде на Елиас Качунга бележка с инструкции. Отнякъде обаче изникна играчът на "кукумявките" Рос Уолъс, който грабна листчето от ръката на Качунга, а това никак не се хареса на "деветката" на Хъдърсфийлд.

Останалият на крачка от Премиър Лийг в края на миналия сезон тим на Шефилд Уензди заема седмо място в класирането на Чемпиъншип с 20 точки, докато Хъдърсфийлд е трети с 25. Лидер е Норич с 26, пред Нюкасъл с 25 точки.