Павел Виданов с гол в Италия (видео)

Бившият защитник на ЦСКА Павел Виданов се отчете с гол за Трапани при равенството 2:2 у дома срещу Перуджа в среща от 18-ия кръг на Серия Б. Виданов и съотборниците му могат да съжаляват за изпусната победа, тъй като пропиляха аванс от два чисти гола.

Именно българинът откри в 16-ата минута с гол с глава след изпълнение на ъглов удар. В края на полувремето Трапани довърши съперника с втори гол, като негов автор стана Басо. Перуджа обаче се върна много бързо в мача, като намали в 49-ата минута чрез Голданига,  а равенството донесе Фалчинели в 79-ата от дузпа.  В класирането на Серия Б Трапани е четвърти с 27 точки,а Перуджа има с 2 по-малко и е на осмата позиция. Лидер е Карпи с 33.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!