10 от Кьолн ликуват след дузпи (видео)

Отборът на Кьолн се класира за третия кръг в турнира за Купата на Германия след успех с дузпи срещу Дуисбург. "Козлите" останаха с човек по-малко в 71-ата минута, когато червен картон получи Славомир Пешко, но удържаха нулевото равенство в редовното време и продълженията, а при дузпите показаха по-здрави нерви и продължиха напред.

Място в следващата фаза си извоюва и Кайзерслаутерн. Пред своите верни фенове "лаутерите" надвиха с 2:0 Гройтер Фюрт. И двата гола отбеляза Филип Хофман още до почивката.

Динамо (Дрезден) елиминира Бохум с 2:1 след продължения. Симоне Тероде даде аванс на гостите в 53-ата минута, но не след дълго Джъстин Ейлерс изравни. До края на редовното време нови попадения не паднаха, а в началото на продълженията отново Ейлерс беше точен за Динамо и прати тима в третия кръг.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!