Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Родното ляво крило беше сред най-добрите играчи на терена и заслужено стигна до попадение, с което оформи крайния резултат. Освен това Кръстев имаше принос и за първия гол на своя тим в срещата. В 13-тата минута именно той навлезе в наказателното поле и стреля, като шутът му беше блокиран от противников играч, но топката отиде при Дилан Венте, който веднага я прати в опразнената мрежа за дебютния си гол с екипа на отбора. Второто попадение беше дело на Дилан Мбайо с удар по земя в 78-ата минута. В добавеното време на двубоя дойде моментът и на Кръстев, който получи пас от Мбайо и с изстрел отблизо отбеляза втория си гол през настоящата кампания.