Женско футболно първенство: НСА - Дунав (Русе) 4:0 /почивка/

Лионел Меси и Луис Суарес отбелязаха по 2 гола а Интер Маями записа най-голямата победа в историята си. Момчетата на Херардо Мартино спечелиха домакинството си срещу Орландо Сити с 5:0. Луис Суарес откри резултата за домакините още в 4-та та минута, а малко по-късно добави и второ попадение. В 29-та та минута „чаплите“ стигнаха и до трето попадение чрез Робърт Тейлър, а аситенцията бе на Суарес. В края на първото полувреме уругваецът бе много близо до хеттрик, но попадението му бе отменено заради засада. През второто полувреме Интер Маями стигна до още две попадения и двете дело на голямата звезда на тима Лионел Меси. Благодарение на успеха клубът на Дейвид Бекъм е лидер в Източната конференция, докато Орландо остана на 12-та та позиция в същата конференция и все още няма успех през настоящата кампания.