Интер и Салернитана играят при 4:0 в мач от 25-ия кръг на Серия А. Маркюс Тюрам откри резултата в 17-ата минута, а само две по-късно Лаутаро Мартинес удвои. Дензъл Дъмфрис реализира трети гол в 40-ата минута. Играчите на Симоне Индзаги стартираха срещата много силно и бяха съвсем близо да поведат още преди изминаването на три минути игрово време. Това се случи след изпълнението на корнер, но първо Гийермо Очоа успя да отрази удар с глава, а след това от много близо Маркюс Тюрам не успя да реализира. Пропуските продължиха и в шестата минута Николо Барела успя да се включи отлично от задна позиция, а дълъг пас го изведе очи в очи с мексиканския страж на гостите, но ударът му се отби в напречната греда.