Лион - Ювентус 0:1

Отборът на Ювентус взе трудна победа при визитата си на Лион в мач от третия ден на груповата фаза на Шампионската лига. “Старата госпожа” спечели трите точки с минимален успех с 1:0, благодарение на гол резервата Хуан Куадрадо в средата на втората част. Важна роля за успеха изигра и капитанът Джанлуиджи Буфон, който спаси дузпа на Александре Лаказет преди почивката и още на няколко пъти след това доказа, че все още не трябва да бъде отписван за големия футбол, въпреки грешките, които допусна в някои от мачовете си в последно време. Стойността на успеха се увеличава и от факта, че Юве игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко, тъй като Марио Лемина бе изгонен за втори жълт картон.

0:1 Куадрадо (76)

ЛИОН: Антони Лопеш, Мапу Янга-Мбива, Никола Н’Кулу, Жереми Морел, Рафаел, Муктар Диакаби, Корентен Толисо, Максим Гоналон, Серхи Дардер, Набил Фекир, Алексаднре Лаказет

ЮВЕНТУС: Джанлуиджи Буфон, Патрис Евра, Леонардо Бонучи, Андреа Бардзали, Дани Алвес, Марио Лемина, Сами Кедира, Алекс Сандро, Миралем Пянич, Пауло Дибала, Гонсало Игуаин