Славия наниза три гола на Миньор (Перник)

Отборът на Славия победи с 3:1 Миньор (Перник) в контролна среща, играна на стадиона в столичния квартал "Овча купел". И четирите гола паднаха след почивката, като гостите поведоха в резултата. В 65-ата минута защитникът Радослав Митревски порази мрежата на Марио Кирев с удар с десния крак след корнер. В 78-ата минута талантът на "белите" Янис Карабельов завърши по чудесен начин свой рейд и със силен изстрел изравни. Страхотното попадение донесе на младока силни овации от малобройната публика. В 84-ата минута Тюкалов направи 2:1, след като топката се отби първо в гредата, а след това в гърба на вратаря на Миньор. Секунди по-късно Емил Стоев направи разиграване с Карабельов и оформи крайното 3:1 за славистите.В последната минута Даниел Гогов изпусна дузпа отсъдена за нарушение от страна на вратаря на белите Марио Кирев.