Локо Дряново с нова победа

Победа с 3:1 постигна отбора на ФК Локомотив (Драново) в град Левски срещу едноименния отбор на Левски 2007 . Още със започването на срещата инициативата бе в гостуващия отбор. В 30 мин след добра атака Момчил Петров вкара за 0:1. Така и завърши първото полувреме. В началото на втората час след контра атака домакините успяха да изравнят чрез Кристиян Иванов в 50 мин. След отбелязването на гола от домакините, Локо Дряново се активизираха и след успешен натиск Явор Генчев вкара за 1:2, а седем минути по-късно Георги Колев отбеляза за 1:3. До края на срещата Момчил Петров направи два пропуска изведен сам срещу вратаря на Домакините.

"Получи се здрав мач в който нашия отбор се представи на добро ниво и закономерно спечелихме.Още по хубавото е ,че победихме точно в Левски където традиционно се играе трудно" сподели Мартин Кръстев старши треньор на отбора.

"Поздравявам момчетата за добрата игра и в двете срещи на старта на първенството. Когато се работи правилно нещата се получават. Поздравявам треньорския щаб, за добре свършената работа. Положиха много труд и усилия за да сглобят този отбор. Надявам се отбора да продължава да играе по този начин и да радваме Дряновци и в неделя да напълни стадиона в предстоящото регионално дерби срещу отбора на Трявна. Сподели Пламен Обрешков Председател на Управителния съвет.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!