Вход / Регистрирай се

Лудогорец се разделя с Хьогмо още преди мача срещу ЦСКА?

Лудогорец се разделя с Хьогмо още преди мача срещу ЦСКА?
Слушай на живо
Слушай на живо: Лудогорец - ЦСКА

Пер-Матиас Хьогмо преговаря с Лудогорец за разтрогване на договора си, твърди "Тема Спорт". Агентът на 66-годишния специалист е пристигнал в България и се е срещнал с ръководството на разградчани. Очаква се заедно с него да си тръгнат и помощниците му Михаел Старе и Кристофер Аугустсон.

Има вероятност опитният наставник и асистентите му да не водят "орлите" в домакинството срещу ЦСКА в понеделник, а начело на тима временно отново да застане Тодор Живондов. Треньорът на дубъла вече изпълняваше тази роля преди назначаването на Хьогмо, след уволнението на Руи Мота.

Лудогорец пусна билетите за мача с ЦСКА
Лудогорец пусна билетите за мача с ЦСКА

Норвежецът не успя да постигне поставените му цели и логично се стига до раздяла с Лудогорец. Хьогмо пристигна на "Хювефарма Арена" в края на ноември след провала с Руи Мота.

Лудогорец се насочва към испански специалист
Лудогорец се насочва към испански специалист

Наставникът успя да раздвижи тима в началото, но през пролетта "орлите" допуснаха още грешни стъпки и след 14 години отстъпиха титлата на Левски. Междувременно разградчани отпаднаха и за Купата на България след загуба от ЦСКА. Така за първи път от влизането си в елита през 2011 година Лудогорец ще завърши сезона без спечелен трофей. Спечелената Суперкупа срещу Левски (1:0) в началото на февруари се води част от предходната кампания.

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички