Контузия на Сака при провала на Англия срещу Гърция

Крилото на националния тим на Англия Букайо Сака получи контузия при загубата от Гърция с 1:2 в Лондон в мач от Лигата на нациите. Той бе сменен принудително в 51-вата минута на срещата със силна болка в задната част на десния крак и започна да куца.Временният мениджър на Англия Лий Карсли призна след края на срещата, че футболистът е бил изваден от игра заради травма, а на негово място се появи Нони Мадуеке.

Леден душ за Англия, гърците с исторически успех на "Уембли"

"При атаката за първия гол на Гърция можеше да се види, че той почувства нещо в крака си", коментира треньорът.Участието на Букайо Сака в следващия шампионатен мач на Арсенал срещу Борнемут на 19 октомври е под въпрос, което може да е нов сериозен удар върху Микел Артета след травмата на капитана на "артилеристите" Мартин Йодегор.