Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Топ 5 спасявания от четвъртия кръг в Елитните групи

В четвъртия кръг на Елитните групи станахме свидетели на много добри и ключови спасявания. Ето и кои от тях попаднаха в топ 5 класацията на „Лигата на талантите“.

На пето място остана спасяването на Синан Чешли от Локомотив (Пловдив) U15. „Смърфовете“ завършиха при резултат 1:1 в домакинството си срещу Лудогорец.

На четвърта позиция се нареди Цветан Цветков от Левски. Вратарят на „сините“ бе един от ключовите играчи при равенството 3:3 срещу ЦСКА – София в Елитната група до 16 години.

ЦСКА - София и Левски си спретнаха драматично равенство в Елитната група до 16 години

Почетното трето място зае намесата на Пламен Ников от Лудогорец U15. Стражът отрази добре изстрел с глава от близка дистанция на футболист на Локомотив (Пловдив).

В подножието на върха остана Алек Коцев от ЦСКА – София U17. Вратарят на „червените“ запази вратата си суха в двубоя срещу Ботев (Пловдив) завършил при резултат 0:0.

Най-добро спасяване на кръга спечели Георги Кузов от Левски. Въпреки усилията на вратаря, неговият отбор загуби гостуването си на Септември с 0:1 в мач от Елитната група до 17 години.