Още една травма в лагера на Вихрен (Сандански)

Още една травма в лагера на Вихрен (Сандански)

Още едно по-дълготрайно отсъствие трябва да преодоляват в лагера на Вихрен (Сандански). Опитният Томислав Костадинов се очаква да отсъства от терените около два месеца, след като има увредена връзка на глезена. Той вече пропусна последните два мача – победата над Пирин II (Благоевград) и равенството с втория отбор на Септември (София).

Калоян Тодоров също не е в оптимално състояние. Днес тренира, но ще се изчака състоянието му е на заниманието във вторник, за да се прецени дали може да вземе участие при гостуването на Балкан в Ботевград в междинния кръг в сряда (4 септември) от 17:00 часа.

Марио Евтимов има проблеми с глезена и игра с болки само няколко минути срещу дубъла на Септември.

Припомняме, че играещият помощник-треньор Александър Якимов продължава възстановяването си след претърпяна операция на дясното коляно в края на месец юли.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички