Имобиле не спира да бележи за Бешикташ

Чиро Имобиле започва по впечатляващ начин кариерата си в Бешикташ. Бившият италиански национал се разписа в трети пореден мач на "черните орли" и вече има 8 гола във всички турнири през сезона. Имобиле откри резултата при победата с 2:0 над Сивасспор, а Желсон Фернандеш довърши гостите в края.

Имобиле вкара от дузпа в 27-ата минута, след което Бешикташ дълго време не успя да реши срещата с второ попадение. То падна чак в 89-ата минута и успокои феновете на тима, воден от Джовани ван Бронкхорст.

Бешикташ има 9 точки, а със същия актив е и Галатасарай. Лидер с 10 точки е Фенербахче.

В другите неделни мачове Истанбул Башакшехир разгроми Анталияспор с 5:2 след хеттрик на Кшищоф Пьонтек, Еюпспор и Трабзонспор направиха 0:0, а Самсунспор спечели с 3:0 гостуването си на Хатайспор.