Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Мъри Стоилов победи Здравко Димитров в Турция

Воденият от Станимир Стоилов тим на Гьозтепе зписа първата си победа в елита на Турция. Тази вечер "гьоз-гьоз" се наложи с 2:0 в домакинството си на Бодрумспор от 4-тия кръг на Сюпер лигата. Цял мач за гостите пък изигра новоизлюпеният национал Здравко Димитров.

Ромуло даде преднина на Гьозтепе в 16-ата минута, засичайки центриране на Джалма Силва отляво.

Самият Джалма Силва пък реализира второто попадение за домакините. Бразилецът се разписа в 41-вата минута, като имаше и доза късмет, тъй като ударът му рикошира в защитник и излъга вратаря, за да се оплете в мрежата му за 2:0.

С този успех Гьозтепе събра актив от 6 точки и все още няма поражение от началото на сезона, като заема 5-ото място във временното класиране. Бодрумспор пък се намира на 14-тото място с 3 точки.