Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Тадич и Джеко донесоха нова победа на "фенерите"

Фенербахче не се затрудни с гостуващия Аланияспор и спечели с 3:0 откриващия мач от 4-ия кръг на турското първенство. В основата на успеха бяха Душан Тадич и Един Джеко, а с победата тимът на Жозе Моуриньо събра 10 точка и продължава да е лидер в класирането.

Тадич откри резултата в 43-ата минута, когато получи пас от Джеко и прати топката в мрежата на Аланияспор. Преди това "фенерите" направиха много пропуски.

Интригата приключи в рамките на три минути в средата на втората част. Първо Тадич се пребори с бранител на Аланияспор и технично прехвърли стража Ташкъран, а след това Джеко оформи крайното 3:0 с хубав шут под напречната греда.

Утре предстоят нови 4 мача от Суперлигата, като в дербито на новаците воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе ще посрещне Бодрумспор на Здравко Димитров.