Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Бастунов и Визела с втора поредна загуба

Бившият халф на Хебър Ангел Бастунов игра цял мач за Визела при загубата с 0:1 от дублиращия тим на Бенфика в среща от 3-ия кръг на Лига Португал 2. Българинът и съотборниците му стартираха сезона с амбиции за спечелването на промоция, но допуснаха второ поредно поражение и се намират в средата на таблицата.

Бенфика Б беше много по-добрият отбор в първите 20 минути, когато само късметът спаси гостите от това да се окажат в ролята на догонващи. Постепенно Визела се окопити, но не създаде почти никакви опасности пред вратата на "орлите".

В началото на втората част домакините получиха дузпа за игра с ръка и Диого Приосте я реализира. До края Визела не можа да изравни, а най-добрата възможност пропиля Урош Милованович, който уцели гредата.

Начело във второто ниво на португалския футбол са Академико (Визеу) и Пеняфиел с по 7 точки. Фейрензе на Стивън Петков и Маритимо на Стивън Петков имат по 5 точки.