Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Гент писа “четворка” на тим от Фарьорските острови

Отборът на Гент спечели убедително с 4:1 срещу тима на Викингур от Фарьорските острови в първа среща от втория предварителен кръг на третия по сила турнир, организиран от УЕФА - Лига на конференциите.

Гостите се опълчиха през първата част и се оттеглиха на почивката при равенство, като дори успяха да поведат чрез Йорген Нилсен в 13-тата минута, но допуснаха попадение в 25-ата, отбелязано от Бюн-Сук Хонг.

След почивката белгийците показаха своята сила и вкараха три безответни гола. Свен Кумс осъществи пълния обрат в 59-ата минута, а Жулиен Де Сарт успокои нещата с точно реализирана дузпа в 68-ата минута. Малко преди края на редовното време в 88-ата минута Хонг оформи крайния резултат с втория си гол за вечерта и даде необходимото спокойствие на съотборниците си за реванша.

Той е на 1-ви август (четвъртък) от 20:45 часа българско време.