Даниел Димов: Второто полувреме се отпуснахме

Капитанът на Черно море Даниел Димов даде мнението си след равенството на своя тим с Апоел (Беер Шева). “Моряците” и израелският тим направиха 0:0 във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Черно море и Апоел решават всичко в Разград

“Второто полувреме се отпуснахме. Първото играхме много напрегнато заради противника, заради незнанието какво ни очаква. Доста агресивно подходиха Апоел, това донякъде ни затрудняваше, но с течение на мача натрупахме увереност и през второто полувреме имахме нелоши положения. Но това беше първото полувреме както се каза, има още един мач. Надяваме се в реванша да имаме повече късмет.

Ние още на загрявката усетихме леко напрежение. Нормално е, трябва да го има, защото ни държи живи. Видяхме, че противникът не е толкова опасен и не трябва да ни е страх. И ние не сме за подценяване, в защита стояхме прилично. Втория мач се надявам да се възползваме по-добре.

Доста от момчетата изиграха първи мачове в Европа. Този мач ще им донесе повече самочувствие. Публиката ще ни помогне много втория мач.

Не трябва да има залитане, нашата роля е това да бъдем умерени. Смятам, че се представихме прилично.

0:0 е и добър, и лош резултат. Не сме победили, но има още един мач. Имаме и мач за първенство.

Домакинският фактор играе роля. Знаете каква емоция и адреналин има на “Тича”, но дори и да не е на “Тича”, Разград е по-близо до Варна и ще има повече наши фенове”, заяви Димов.