Испания и Англия се класираха на четвъртфиналите на Европейското първенство след обрати – на живо от Германия с обстановката след двата мача

Рано-рано беше изравнен още един рекорд на европейските първенства

Попадението на Матия Дзакани от Италия срещу Хърватия за крайното 1:1 в понеделник вечер изравни рекорд от европейските финали. Това беше деветият гол само на настоящето първенство, който пада в добавеното време на втората част. Досега най-много такива попадения имаше на Евро 2016, когато бяха регистрирани девет такива, но в рамките на целия форум.

Това подсказва, че почти сигурно Германия’24 ще го надмине по този показател, имайки предвид колко все по-често се стига до такива голове.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!