Евро 2024: Англия - Словакия 2:1 /първо продължение/

Кевин Чобот вкара най-късния гол на еврофинали

Унгария постигна драматична победа с 1:0 над Шотландия в последния си мач от група "А" на Евро 2024. Срещата бе белязана от неприятен инцидент, при който нападателят на маджарите Барнабаш Варга пострада тежко след неприятен сблъсък с вратаря на съперника и се наложи да напусне терена на носилка.

Този инцидент прекъсна за дълго срещата и наложи съдията да назначи доста дълго продължение от 10 минути. Именно това позволи на Унгария да отбележи победния гол в 110-ата минута - или по-точно в 99:32 минута от мача. Автор на попадението бе Кевин Чобот, а това се оказа най-късно отбелязаният гол на европейски първенства в историята, откакто има подобна статистика.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!