Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Гледайте гладиаторските битки от SENSHI 31 в Пловдив

Далич: Смелостта ни е безгранична

Останалите отбори трябва да се страхуват от националния тим на Хърватия и да го уважават, въпреки загубата с 0:3 от Испания на старта на европейското първенство по футбол. Това заяви селекционерът на тима Златко Далич, цитиран от агенция ДПА.

"Не беше приятно да загубим първия ни мач по този начин. Хърватия обаче заслужава уважение за това, което е постигнала. В три различни международни турнира попаднахме на подиума и все още гледат на нас като на Пепеляшка. Може и да сме от малка държава, но смелостта ни е безгранична. Резултатите показват, че правим много неща по-добре от други нации в последните години. Напоследък Хърватия винаги е по-силен отбор от това, което мислят за нас", каза Далич.

Хърватите ще срещнат Албания в Хамбург в днешния 19-и юни сряда и са длъжни да убедят феновете си, че могат да се борят за нещо голямо.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички