Локомотив (Горна Оряховица) финишира по шампионски

Първенецът Локомотив (Горна Оряховица) завърши сезона с 2:0 у дома срещу едноименния тим на град Левски. Срещата е от последния 30-и кръг на Северозападната Трета лига. Голмайсторът на първенството Георги Колев реализира попаденията. Преди тях уцели гредата в 13-ата минута. След 120 секунди откри резултата с глава.

В 28-ата минута пък се разписа с пета. Гредата още веднъж помогна на гостите през първото полувреме. След почивката, на три пъти, локомотивци разтресоха стълбовете на левскарската врата. В 77-ата минута Красен Трифонов беше сменен и феновете го изпратиха със заслужени продължителни аплодисменти в последния му мач за Локомотив. Така отбора от Горна Оряховица приключи кампанията с 27 победи, 1 равенство и без загуба, постижение, което изстреля тима в професионалния футбол.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!