Дубълът на Ботев (Пловдив) прегази Димитровград за четвърт час

Ботев II (Пловдив) надигра у дома едноименния тим на Димитровград с 4:0. Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Пореден силен мач за селекцията на Илиян Гаров. Футболистите му можеха да бият с повече, един от най-коравите отбори в групата. Младата пловдивска селекция изкова успеха за 14 минути.

Ивайло Видев откри с глава след центриране от корнер в 20-ата минута. По същия начин Мирослав Георгиев удвои в 27-ата. В 34-ата пък Димитър Диклиев направи резултата класически. След почивката „канарчетата“ намалиха оборотите. Константин Павлов вкара четвъртия гол в средата на втората част.