Велковски с жълт картон при поражение на Докса в Кипър

Димитър Велковски записа цял мач и получи жълт картон в гостуването на неговия Докса на Кармиотиса. Срещата бе от 9-ия кръг на плейофа за изпадане в първенството на Кипър и завърши с успех с 2:1 за домакините.

Ангелис Хараламбус даде преднина на Кармиотиса в 10-ата минута, но Докса изравни чрез Никола Труич в 49-ата минута. Домакините все пак стигнаха до успеха в края на мача с точен изстрел на Ставрос Цукалас в 88-ата минута.

С тази победа Кармиотиса е на 11-ото място с 35 точки, докато Докса остава в опасната зона и с все по-малки шансове за оцеляване, като заема 12-тото място с 25 точки.