Димитър Митов допусна два гола при загуба на Сейнт Джонстън

Сейнт Джонстън допусна загуба с 0:2 от Килмарнък в домакинството си от 33-тия кръг на шотландската Премиър лига. Цял мач на вратата на домакините бе българският страж Димитър Митов, който допусна две попадения във вратата си.

Килмарнък стигна до победата с два гола в двете полувремена. Джо Райт откри резултата в 23-тата минута, а Марли Уоткинс подпечата успеха на гостите с второ попадение в 81-вата минута.

Тази загуба остави Сейнт Джонстън на 10-ото място във временното класиране и вече е ясно, че отборът ще играе в плейофа за оставане в елита. Килмарнък пък е на 4-тото място с 51 точки и е сигурен участник в шампионския плейоф.