Филип Кръстев и Цволе не успяха да победят последния

Отборът на Цволе взе само точка от домакинството си на Волендам от 25-ия кръг на Ередивизий. Срещата завърши при резултат 1:1. Българският национал Филип Кръстев бе титуляр за домакините и остана на терена 79 минути, преди да бъде заменен от Елиано Райндерс.

Цволе можеше да поведе още през първото полувреме, но гол на Ленарт Ти бе отменен заради засада.

Все пак домакините успяха да вземат преднина в началото на втората част. В 55-ата минута Дейв ван ден Берг порази вратата на съперника за 1:0 със страхотен изстрел от фаул.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Гостите обаче се добраха до изравняване в 70-ата минута чрез Дамон Мирани, който бе най-съобразителен при едно разбъркване след корнер.

Така срещата завърши без победител, като Цволе има 28 точки и заема 13-тото място в класирането, като е в серия от 5 поредви мача без победа. Волендам остава на дъното на класирането с 14 точки.