Турнир на талантите U14 : Зона Велико Търново - Зона Благоевград

Илиан Илиев: Нервен мач, говорихме си да не получим гол до почивката

Наставникът на Черно море Илиан Илиев остана доволен след домакинската победа с 1:0 над ЦСКА - София, която изкачи варненци на върха в efbet Лига поне за 48 часа.

ЦСКА - София "потъна" край Варна, а Черно море пак е на върха, Каранга изгонен

“Стана нервен мач. Не влязохме добре през първото полувреме. Говорихме си на пейката дано да не получим гол до почивката, за да коригираме някои неща. През второто полувреме имахме ситуации. Бяхме щастливи да отбележим гол и да победим.

Говорихме да играем повече с глава, отколкото със сърце, и футболистите го направиа.

Искахме Сула да играе докрай, да не е наказан в следващия мач. Изравнихме се по численост, но вкарахме гол. Поздравявам публиката, която ни подкрепяше и в предния мач, и днес. Имаме резерви в играта.

Враца не е от ранга на ЦСКА, но е добър отбор. Ако мотивацията не е на 100%, това си е наша работа, трябва да играем изключително концентрирано, както го направихме днес”, каза Илиев след днешното дерби.