Турнир на талантите U14 : Зона Пловдив - Зона Варна 0:0

Ел Маестро за виковете "Оставка": Мотивиран съм да върша своята работа

Наставникът на ЦСКА – София Нестор Ел Маестро заяви след загубата от Черно море с 0:1, че е мотивиран да върши работата си начело на „червените“. Това бе във връзка с виковете „Оставка“, насочени към специалиста от феновете на отбора.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

„Мисля, че започнахме добре и изиграхме първо полувреме. Изгледахме много на терена и енергични. Липсваха ни чисти голови положения, което беше разочароващо от моя гледна точка. Трудно е да приемеш загуба с гол от статично положение. Това е отборен спорт. Мисля, че всички футболисти дадоха своя максимум днес. Липсваше ни качество. Решаващи са и индивидуалните действия. Благодаря на нашите фенове. Много сме разочаровани, че не успяхме да им подарим добър резултат днес. Много съм мотивиран да върша работата си така, както трябва. Предстои ни четвъртфинал, който смятам, че ще спечелим и ще стигнем до полуфинал. От нашата неизгодна позиция ще упражним натиск на отборите, които са по-горе от нас в класирането“.