Черноморец (Бургас) с категоричен успех над дубъла на Черно море

Черноморец (Бургас) надигра Черно море II (Варна) с 3:0 в приятелска среща, играна в Сливен. Получи се хубав мач. Развръзката настъпи в последните двадесетина минути. Дотогава варненци вкараха два пъти топката в бургаската врата, но рефера не зачете заради засади попаденията на Кристо Яначков в 33-ата и Валентино Ясенов в 55-ата минута. Живко Петков откри резултата с гол в 72-ата минута. Скоро Павел Георгиев удвои след грешка на противника. Петър Генчев реализира третото попадение, 180 секунди преди края. Треньорите дадоха шанс за изява на почти всички футболисти.