Унион си тръгна с точка от Фрайбург

Унион спечели точка от гостуването си на Фрайбург, като срещата завърши 0:0. Берлинчани имат само една загуба в последните си пет мача от Бундеслигата, но са на пет точки над зоната на изпадащите.

Домакините стартираха по-добре и имаха инициативата, но допускаха доста грешки. Когато топката се озовеше в техния съперник обаче, той не знаеше какво да прави с нея. В 16-ата минута вратарят на гостите се справи отлично след удар с глава на Грифо. Шалай пропусна добра възможност след половин час игра, но тимът не стигна до други сериозни шансове.

След почивката Унион заигра малко по-енергично, но това не доведе до голови ситуации пред вратата на съперника. Удар на Грифо бе отклонен от негов съотборник. Рьол пропусна възможност шест минути преди края и двата отбора трябваше да се задоволят с точка.

Снимки: Gettyimages