Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Университатя на Петев мачка и за Купата на Румъния

Университатя (Крайова) продължава със страхотното си представяне под ръководството на българския специалист Ивайло Петев. Тимът записа четвърти пореден успех под негово ръководство, след като спечели с 4:0 домакинството си на Фарул (Констанца) от турнира за Купата на Румъния.

Елвир Колич откри резултата за домакините в 45-ата минута, а през второто полувреме се разписаха и Щефан Баярам в 52-рата, Ясмин Куртич в 54-тата и Атанас Трика-Балачи в 86-ата минута.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

В друг мач от 3-тия кръг на груповата фаза УТА Арад и Волунтари направиха нулево реми. Българинът Ивайло Марков обаче не бе в състава на домакините за този двубой.

След този кръг Университатя е начело в групата със 7 точки, пред Волунтари с 5, а УТА Арад е на 4-тото място с 4 точки. Само първите два отбора продължават към елиминациите, като има да се изиграят още два кръга от тази фаза.