Очаквайте: Balkan Grand Prix 6

Отборът на Милчо Ангелов загуби от новия лидер в Лига 2

Милчо Ангелов игра цял мач за Арджеш при домакинската загуба с 0:1 от Униреа (Слобозия). Тимът от Питещ продължава да редува силни и слаби мачове и се намира на 13-о място в класирането с актив от 15 точки. Гостите пък се изравниха на върха в таблицата със Севисул (Селимбар). Двата отбора имат по 27 пункта.

Единствения гол в днешния двубой отбеляза Габриел Лазар в 64-ата минута. За защитника на Униреа това беше първо попадение от началото на сезона.

В друг мач от 13-ия кръг Глория (Бузъу) и Чехлаул направиха 1:1. За гостите като резерва в последните секунди се появи бившият защитник на Локомотив (София) Марио Петков. Гола за Глория вкара Марко Перван от дузпа. Хърватинът игра у нас с екипа на Ботев (Пловдив) през сезон 2018/19. Богдан Фориж изравни в 69-ата минута.

Глория е пети в класирането с 22 точки, а Чехлаул е 7-и с 19.