Второ поредно нулево равенство за отбора на Милчо Ангелов

Арджеш и Миовени завършиха 0:0 в последен двубой от втория кръг на румънската Лига 2. За домакините титуляр беше българският нападател Милчо Ангелов. Той игра до 59-ата минута, когато отстъпи мястото си на Валентин Бухачиану.

Двата отбора, които изпаднаха от елита през миналия сезон, направиха слаб мач, без почти никакви положения. Богдан Русу пропусна да даде преднина на домакините срещу бившия си тим преди почивката, а след нея опасен удар отправи десният бек на Миовеени Каталин Гогор.

За Арджеш това беше второ поредно нулево равенство, след като на старта отборът от Питещ не можа да победи Виторул (Търгу Жиу). Миовени също започна сезона без голове в домакинството си на Глория (Бузъу). Лидер с пълен актив е Севисул (Селимбар).