Милчо Ангелов с гол срещу отбора на Георги Пашов

Милчо Ангелов отбеляза един от головете за успеха на Арджеш с 2:0 при гостуването на Глория (Бузъу) от 11-ия кръг на румънската Лига 2. За домакините титуляри бяха Георги Пашов и бразилецът с български паспорт Диего Фераресо. Пашов се контузи и напусна терена още в 34-ата минута.

Милчо Ангелов се разписа от дузпа в 29-ата минута и вече има 5 попадения от началото на сезона, като е водещ реализатор на Арджеш. Другият гол за отбора от Питещ беше дело на заменилия българина Богдан Русу също от дузпа.

За Арджеш това беше първа победа в последните 4 мача. Тимът е 12-и в класирането с 15 точки, колкото има и Стяуа на Цветелин Чунчуков и Марио Топузов. Начело с по 24 точки са Униреа (Слобозия) и Севисул (Селимбар).