Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Ювентус (Малчика) с първа победа

Ювентус (Малчика) надви вкъщи Вихър (Славяново) с 3:2 за първа победа от началото на сезона. Срещата е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ударно начало за домакините. Мартин Милков наказа грешка на централните защитници на гостите, откривайки резултата само след 120 секунди игра. Той удвои в 20-ата минута с удар по диагонала. Малко след това Благовест Ленков завърши с гол, двойно подаване с Жулиен Бенков - 2:1.

В края на полувреме обаче Владислав Христов реализира третото попадение за Ювентус. Ивайло Иванов прехвърли вратаря в 78-ата минута за окончателното 3:2.