Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Георги Костадинов поведе АПОЕЛ напред за Купата на Кипър

Георги Костадинов имаше основна роля за успеха на своя АПОЕЛ (Никозия) срещу Пея 2014 в срещата от 1/16-финалите за Купата на Кипър. Българският халф реализира първото попадение в мача за победата с 2:0 и поведе отбора си към следващата фаза на турнира.

Срещата се разви лошо за гостите, които останаха в намален състав още в 23-тата минута, когато Диего си изкара втори жълт и червен картон.

Пет минути по-късно Костадинов прати топката в мрежата за 1:0. Той се разписа с глава след центриране отдясно

Второто попадение пък бе на сметката на Андреас Караманолис в 35-ата минута, който също се разписа с глава отблизо.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Така АПОЕЛ стана първият 1/8-финалист в турнира, а по-късно към него се присъедини и Олимпиакос (Никозия), който отстрани Кармиотиса с 4:1.