Локо (Мездра) с категоричен успех

Локомотив (Мездра) надигра Ювентус (Малчика) с 3:0. Срещата е от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига се проведена неутрален терен заради наказание „лишаване от домакинство“ на Локомотив. Заслужена победа за селекцията на Николай Христозов. Васил Калоянов се възползва от центриране на съотборник и откри резултата, десетина минути след началото.

Кристиян Димитров реализира второто попадение с удар от 25 метра, четвърт час след почивката. Михаил Бешев завърши самостоятелен рейд с удар, топката срещна гредата и спря в мрежата, в 71-ата минута. Още шансове имаха „железничарите“. Съперникът на два пъти застраши вратата, но стража на Локо се справи.