Ал-Насър громи без Кристиано Роналдо

Ал-Насър не срещна проблеми с втородивиознния Оход на 1/16-финалите в турнира за Купата на краля на Саудитска Арабия. Отборът на Луиш Кастро постигна разгромен успех с 5:1, макар и без голямата си звезда Кристиано Роналдо, който получи почивка.

Садио Мане откри резултата от дузпа в 16-ата минута, но в самия край на полувремето Конрад Михалак изравни за домакините. През втората част Секо Фофана, Андерсон Талиска, Айман Яхия и Сами Ал Наджеи материализираха надмощието на Ал-Насър.

Тимът от Рияд е в серия от 8 поредни победи във всички турнири.

Следващият мач на Ал-Насър в първенството е на 29 септември като гост на Ал-Таи. В класирането Роналдо и компания са на пето място с 15 точки.