Кристиано Роналдо е неудържим - гол в четвърти пореден мач

Кристиано Роналдо се разписа в четвърти пореден мач на Ал-Насър и той също беше спечелен, с което тимът на мегазвездата набира скорост в първенството на Саудитска Арабия. Този път тимът на португалеца срази Ал-Раид с 3:1 като гост в сблъсък от шестия кръг на местния елит.

Това е четвърти успех за Ал-Насър след двете загуби на старта, като лидер е Ал-Хилал на Неймар.

Кристиано беше точен за 3:0 в 78-ата минута, а друго негово попадение в добавеното време не беше зачетено заради засада.

Садио Мане вкара първия гол за Ал-Насър секунди преди почивката, като веднага след това Ал-Раид остана с човек по-малко заради червен картон на Бандер Уахиши.

Бразилецът Талиска удвои в 49-ата, а Роналдо довърши съперника в 78-ата със седмия си гол в последните четири кръга.

В 89-ата минута Ал-Насър допусна гол от дузпа, реализирана от Мохамед Фузаир.